UFG1V470MPM - Electrolytic capacitor MUSE Fine Gold 47uF 35V 85° 8x11,5mm P3,5
NICHICON
Product no.:
UFG1V470MPM
MPN:
UFG1V470MPM
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Add to cart
Data sheet
Manufacturer Information
Data sheet
Manufacturer Information
Hersteller / Producer
NICHICON GmbH
Modecenterstrasse 17
1110 Wien
Österreich / Austria
Telefon / Phone: +43 1 706 7932
E-mail: info@nichicon-eu.com
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
JRG-470U/35 - El-cap radial 470uF 35VDC 10x20mm P5
19 % VAT incl. | »
Details
JRG-1000U/10 - El-cap radial 1000uF 10V 10x16mm P5
19 % VAT incl. | »