STPS40150CG - Diode Schottky SMD 150V 2x20A D2PAK
ST-MICRO
Product no.:
STPS40150CG
MPN:
STPS40150CG
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Products description
Data sheet
Manufacturer Information
Products description
Print datasheet
Data sheet
Manufacturer Information
STMicroelectronics
Application GmbH
Bahnhofstraße 18
85609 Aschheim
Deutschland / Germany
Telefon / Phone
E-mail:
online.de@st.com
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
1N6279 - TVS Z-Diode 1500W 22V unidirect. DO41A
19 % VAT incl. | »