10MQ060NPBF - Diode Schottky 60V 2,1A SMA
Vishay
Product no.:
10MQ060NPBF
MPN:
10MQ060NPBF
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Scaled prices
from 1 pcs.
from 0 pcs.
Add to cart
Add to cart
Manufacturer Information
Manufacturer Information
Hersteller / Producer
Vishay Electronic GmbH
Dr.-Felix-Zandman-Platz 1
95100 Selb
Deutschland / Germany
Telefon / Phone
E-mail:
business-europe@vishay.com
Last viewed:
19 % VAT incl. | »