BTA12-600TWRG - Triac 600V 12A 5mA TO220
ST-MICRO
Product no.:
BTA12-600TWRG
MPN:
BTA12-600TWRG
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Add to cart
Data sheet
Manufacturer Information
Data sheet
Manufacturer Information
STMicroelectronics
Application GmbH
Bahnhofstraße 18
85609 Aschheim
Deutschland / Germany
Telefon / Phone
E-mail:
online.de@st.com
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
P600U - - Diode 1400V 6A P6
19 % VAT incl. | »
Details
TDA2770 - DIP24
19 % VAT incl. | »