T2535-600G - Triac 25A 600V D2PAK
ST-MICRO
Product no.:
T2535-600G
MPN:
T2535-600G
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Add to cart
Manufacturer Information
Manufacturer Information
STMicroelectronics
Application GmbH
Bahnhofstraße 18
85609 Aschheim
Deutschland / Germany
Telefon / Phone
E-mail:
online.de@st.com
Last viewed:
19 % VAT incl. | »