T835-600G - Triac 600V 8A v35mA D2PAK
ST-MICRO
Product no.:
T835-600G
MPN:
T835-600G
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Add to cart
Manufacturer Information
Manufacturer Information
STMicroelectronics
Application GmbH
Bahnhofstraße 18
85609 Aschheim
Deutschland / Germany
Telefon / Phone
E-mail:
online.de@st.com
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
IRFP9240 - Transistor P-channel 200V 12A 150W 0.5R TO247AC
19 % VAT incl. | »
Details
BFT66 - Transistor NPN UHF-A 20V 30mA 0,2W TO72
19 % VAT incl. | »