IXTN90N25L2 - Transistor Mosfet N-channel 250V 90A 735W 0,033R SMD SOT227B
Product no.:
IXTN90N25L2
MPN:
IXTN90N25L2
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
RIRO-0825 - Ring cable lug tubular construction copper uninsulated 25 mm² M8
19 % VAT incl. | »
Details
MUR160 - Diode super fast 600V 1A 50ns DO41
19 % VAT incl. | »
BDV65B - Transistor NPN -Darlington 100V 10A 125W TO247
19 % VAT incl. | »
CVNF3,3K0805 - SMD MLC Capacitor 3,3nF 63V10% X7R 0805
19 % VAT incl. | »
R66ED3047AA7AJ - Capacitor MKT 47nF 100V 5% P7.5
19 % VAT incl. | »