IXTT30N50P - Transistor Mosfet N-channel 500V 30A TO268 D3
IXYS
Product no.:
IXTT30N50P
MPN:
IXTT30N50P
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Products description
Data sheet
Manufacturer Information
Products description
Print datasheet
Data sheet
Manufacturer Information
Hersteller / Producer
Littelfuse Europe GmbH
Airbus-Allee
28199 Bremen
Telefon / Phone:
E-mail:
sboska@littelfuse.com
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
R60DN4470AA30K - Capacitor MKT 4,7uF 63V 10% P22,5
19 % VAT incl. | »