SUD15N06-90L - Transistor Mosfet N-channel 60V 15A 37W TO252
Vishay
Product no.:
SUD15N06-90L
MPN:
SUD15N06-90L
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Add to cart
Manufacturer Information
Manufacturer Information
Hersteller / Producer
Vishay Electronic GmbH
Dr.-Felix-Zandman-Platz 1
95100 Selb
Deutschland / Germany
Telefon / Phone
E-mail:
business-europe@vishay.com
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
MAX530BCNG - +5V, Low-Power, Parallel-Input, Voltage-Output DIP24
19 % VAT incl. | »