ZLDO1117G25TA - REG LDO 1A 2.5V SOT223-3
DIODES
Product no.:
ZLDO1117G25TA
MPN:
ZLDO1117G25TA
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Add to cart
Manufacturer Information
Manufacturer Information
Hersteller / Producer
Diodes Zetex GmbH
Balanstraße 59 8.Etage
81541 München
Deutschland / Germany
Telefon / Phone:
E-mail:
europe.sales@zetex.com
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
DI78L15UAB - Voltage-Controller LDO 15V 0.1A SOT89
19 % VAT incl. | »