TMF12-221SNR-1.5 - Thermal circuit breaker 240VAC 28VDC 1.5A
Schurter
Product no.:
TMF12-221SNR-1.5
MPN:
TMF12-221SNR-1.5
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Products description
Data sheet
Manufacturer Information
Products description
Print datasheet
Data sheet
Manufacturer Information
Hersteller/Producer
SCHURTER GmbH
Elsässer Str. 3
79346 Endingen am Kaiserstuhl
Deutschland/Germany
Telefon/Phone:
E-mail:
info.de@schurter.com
Last viewed:
19 % VAT incl. | »