2DI50D-050 - 50A 500V
Fujielectric
2DI50D-050 - 50A 500V
Product no.:
2DI50D-050
MPN:
2DI50D-050
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Add to cart
Manufacturer Information
Manufacturer Information
Hersteller / Producer
Fuji Electric Europe GmbH
Goethering 58
63067 Offenbach
Deutschland / Germany
Telefon / Phone:
E-mail:
contact@fujielectric-europe.com
Last viewed:
2DI50D-050 - 50A 500V
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
1DI200ZN-120 - 200A, 1200V
19 % VAT incl. | »
Details
2DI50M-050 - 50A 500V
19 % VAT incl. | »