EEEFC1H330P - SMD Electrolytic capacitor Low ESR 33uF 50V 8x10,2mm
Panasonic
Product no.:
EEEFC1H330P
MPN:
EEEFC1H330P
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Products description
Data sheet
Manufacturer Information
Products description
Print datasheet
Data sheet
Manufacturer Information
Hersteller/Producer
Panasonic Industry Europe GmbH
Caroline-Herschel-Strasse 100
85521 Ottobrunn
Deutschland/Germany
Telefon/Phone:
E-mail :
info.pieu@eu.panasonic.com
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
AO6602 - Dual Transistor Mosfet N/P-channel 30V 3A/2,1A 0,73W SC74
19 % VAT incl. | »
Details
UHE1A102MPD1 - Electrolytic capacitor 1000uF 10V 8x20mm P5
19 % VAT incl. | »