JRG-1500U/16 - El-cap radial 1500uF 16V 13x20mm P5
JB-Capacitors
Product no.:
JRG1C152M05001300210000B
MPN:
JRG1C152M05001300210000B
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Products description
Manufacturer Information
Products description
Data sheet
Print datasheet
Manufacturer Information
JB-Capacitors
EU Verantwortliche Person
EU Responsible Person
TME Germany GmbH
Dohnanyistraße 28-30
04103 Leipzig
Deutschland/Germany
Telefon/Phone
E-mail:
tme@tme-germany.de
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
SFC2748C - Operational amplifier TO99 Metal Can
19 % VAT incl. | »
Details
SI4544DY-E3 - Dual MOSFETs 30V 6.5/5.7A SO8
19 % VAT incl. | »