UKL1H101MPD - Electrolytic capacitor 100uF 50V 320mA 85°C 10x16mm P5
NICHICON
Product no.: UKL1H101MPD
MPN: UKL1H101MPD
Shipping time: 3 - 5 days
19 % VAT incl. | » Select delivery country