UPA0J152MPD - Capacitor 1500uF 6,3V LowESR 44mR 8x20 P3,5
NICHICON
Product no.:
UPA0J152MPD
MPN:
UPA0J152MPD
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Add to cart
Data sheet
Manufacturer Information
Data sheet
Manufacturer Information
Hersteller / Producer
NICHICON GmbH
Modecenterstrasse 17
1110 Wien
Österreich / Austria
Telefon / Phone: +43 1 706 7932
E-mail: info@nichicon-eu.com
Last viewed:
19 % VAT incl. | »