NOJC227M004RWJ - Niobkondensator OxiCap SMD 220uF 4V C 20%
AVX
Product no.:
NOJC227M004RWJ
MPN:
NOJC227M004RWJ
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Add to cart
Data sheet
Manufacturer Information
Data sheet
Manufacturer Information
Hersteller/Producer
KYOCERA AVX Components (Werne) GmbH
Feldmark 50
59368 Werne
Deutschland/Germany
Telefon/Phone: +49 2389 788 0
E-Mail: werne.info@kyocera-avx.com
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
UPS1E682MHD - Electrolytic capacitor 6800uF 25V 18x40 P7.5
19 % VAT incl. | »
Details
STK5482 - VTR REGLER
19 % VAT incl. | »