EEUFC1C681 - Electolytic capacitor 680uF 16V 10x16mm P5
Panasonic
Product no.:
EEUFC1C681
MPN:
EEUFC1C681
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Products description
Data sheet
Manufacturer Information
Products description
Print datasheet
Data sheet
Manufacturer Information
Hersteller/Producer
Panasonic Industry Europe GmbH
Caroline-Herschel-Strasse 100
85521 Ottobrunn
Deutschland/Germany
Telefon/Phone:
E-mail :
info.pieu@eu.panasonic.com
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
R60PI2470AA30K - Capacitor MKT 0,047uF 630V 10% P15
19 % VAT incl. | »