EEUFC1V122 - Electolytic capacitor 1200uF 35V 16x20mm P7.5
Panasonic
Product no.:
EEUFC1V122
MPN:
EEUFC1V122
Question to article
19 % VAT incl. | »
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Details
SAP15NY - Transistor Darlington 160V 15A Hfe 15000-20000 TO3P
19 % VAT incl. | »