A750-820/16 - Polymer Capacitor 820uF 16V 13mOhm 10x12mm P5
KEMET
Product no.:
A750MS827M1CAAE013
MPN:
A750MS827M1CAAE013
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Add to cart
Data sheet
Data sheet
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
EGL1A - Rectifire 50V 1A 75ns Minimelf
19 % VAT incl. | »
Details
PV2W470MNN1825 - Electrolytic capacitor 47uF 450V 18x25mm P7,5 105°
19 % VAT incl. | »
T11-311-0.2 - Circuit Breaker 0.2A
19 % VAT incl. | »