A765KN827M0JLAE010 - Polymer Capacitor 820uF 6,3V 10mR 8x9,7mm
KEMET
Product no.:
A765KN827M0JLAE010
MPN:
A765KN827M0JLAE010
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Products description
Data sheet
Products description
Print datasheet
Data sheet
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
IPA60R190P6 - Transistor Mosfet N-channel 600V 20,2A 34W 0,19R TO220-Fullpak
19 % VAT incl. | »