T350A334M035AT - Tantal capacitor 0.33uF 35V P2.5
KEMET
Product no.:
T350A334M035AT
MPN:
T350A334M035AT
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Products description
Data sheet
Products description
Print datasheet
Data sheet
Last viewed:
19 % VAT incl. | »