WW20NR015FTL - Resistor: sensing 2010 15mOhm 1W ±1%, -55°C bis 155°C, 75ppm
WALSIN
Product no.:
WW20NR015FTL
MPN:
WW20NR015FTL
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Add to cart
Manufacturer Information
Manufacturer Information
Hersteller / Producer
Walsin Technology
Corporation Europe
Bretonischer Ring 6
Pavillon 3
85630 Grasbrunn
Deutschland / Germany
Telefon / Phone:
Mr. Alphonse Willems
Sales Director
E-mail:
aw@passivecomponent.com
Last viewed:
19 % VAT incl. | »