CRCW2512-021R5-1 - Resistor 21,5 Ohm 1W 1% ±100ppm 2512 SMD (PKU 10 pieces)
Product no.:
CRCW2512-021R5-1
MPN:
CRCW2512-021R5-1
Question to article
19 % VAT incl. | »
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
CRCW2512-033K2-1 - Resistor 33,2 KOhm 1W 1% ±100ppm 2512 SMD (PKU 10 pieces)
19 % VAT incl. | »