CRCW2512-024R9-1 - Resistor 24,9 Ohm 1W 1% ±100ppm 2512 SMD (PKU 10 pieces)
Product no.:
CRCW2512-024R9-1
MPN:
CRCW2512-024R9-1
Question to article
19 % VAT incl. | »
Last viewed:
19 % VAT incl. | »