CRCW2512-027R4-1 - Resistor 27,4 Ohm 1W 1% ±100ppm 2512 SMD (PKU 10 pieces)
Product no.:
CRCW2512-027R4-1
MPN:
CRCW2512-027R4-1
Question to article
19 % VAT incl. | »
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
1241.2411.8 - PSE-M16 Alu nature non-illuminated
19 % VAT incl. | »
Details
CRCW2512-010R-1 - Resistor 10 Ohm 1W 1% ±100ppm 2512 SMD
19 % VAT incl. | »