CRCW2512-044R2-1 - Resistor 44,2 Ohm 1W 1% ±100ppm 2512 SMD (PKU 10 pieces)
Product no.:
CRCW2512-044R2-1
MPN:
CRCW2512-044R2-1
Question to article
19 % VAT incl. | »
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
KH212-810B1R5 - Wirewound Ceramic Power resistor 7W 10% 1R5
19 % VAT incl. | »