CRCW2512-004K3-1 - Resistor 4,3 KOhm 1W 1% ±100ppm 2512 SMD
Product no.:
CRCW2512-004K3-1
MPN:
CRCW2512-004K3-1
Question to article
19 % VAT incl. | »
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
A750-470/6,3 - Polymer Capacitor 470uF 6,3V 18mOhm 6,3x9mm P3,5
19 % VAT incl. | »
Details
PO590-0 47K - Resistor metal oxide 3W 5% 47K 6x16.5mm
19 % VAT incl. | »
SMA207K009,09 - Resistor 0207 0,6W 1% 9K09 Taped
19 % VAT incl. | »
UBW1E331MPD - Electrolytic capacitor 330uF 25V 135°C 10x16mm P5
19 % VAT incl. | »