CRCW2512-008K25-1 - Resistor 8,25 KOhm 1W 1% ±100ppm 2512 SMD (PKU 10 pieces)
Product no.:
CRCW2512-008K25-1
MPN:
CRCW2512-008K25-1
Question to article
19 % VAT incl. | »
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
CRCW2512-001K8-1 - Resistor 1,8 KOhm 1W 1% ±100ppm 2512 SMD
19 % VAT incl. | »