CRCW2512-014K-1 - Resistor 14 KOhm 1W 1% ±100ppm 2512 SMD (PKU 10 pieces)
Product no.:
CRCW2512-014K-1
MPN:
CRCW2512-014K-1
Question to article
19 % VAT incl. | »
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
UKZ1H101MHM - Electrolytic capacitor 100uF 50V 85°C 12,5x20 P5
19 % VAT incl. | »