CRCW2512-039K-1 - Resistor 39 KOhm 1W 1% ±100ppm 2512 SMD
Product no.:
CRCW2512-039K-1
MPN:
CRCW2512-039K-1
Question to article
19 % VAT incl. | »
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
000-8350 - Wax Coil AWG14 0.820mH ±2% 0.230R ±5% 500 Watt RMS Ø74 H:37mm 0.567kg
19 % VAT incl. | »