CRCW2512-068K-1 - Resistor 68 KOhm 1W 1% ±100ppm 2512 SMD
Product no.:
CRCW2512-068K-1
MPN:
CRCW2512-068K-1
Question to article
19 % VAT incl. | »
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
000-8333 - Wax Coil AWG14 0.600mH ±2% 0.200R ±5% 500 Watt RMS Ø68 H:37mm 0.478kg
19 % VAT incl. | »
Details
000-8480 - Wax Coil AWG14 5.400mH ±2% 0.690R ±5% 500 Watt RMS Ø123 H:37mm 1.740kg
19 % VAT incl. | »