SIOV-S07K130 - M-Varistor 130VAC 170VDC 1200A
TDK
Product no.:
SIOV-S07K130
MPN:
SIOV-S07K130
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Products description
Data sheet
Products description
• Round varistor element. leaded<
• Epoxy resin coating. flame retardant to UL94V-0
• No derating up to 85°C ambient temperature
Print datasheet
Data sheet
Last viewed:
19 % VAT incl. | »