SIOV-S07K25 - M-Varistor 25VAC 31VDC 250A
TDK
Product no.:
S07K25
MPN:
S07K25
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Products description
Data sheet
Products description
• Round varistor element. leaded<
• Epoxy resin coating. flame retardant to UL94V-0
• No derating up to 85°C ambient temperature
Print datasheet
Data sheet
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
FQB6N70TM - Transistor Mosfet N-channel 700V 6.2A D2PAK
19 % VAT incl. | »