UFG1A682MHM - Electrolytic capacitor MUSE Fine Gold 6800uF 10V 85° 18x40mm P7,5
NICHICON
Product no.:
UFG1A682MHM
MPN:
UFG1A682MHM
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Add to cart
Data sheet
Manufacturer Information
Data sheet
Manufacturer Information
Hersteller / Producer
NICHICON GmbH
Modecenterstrasse 17
1110 Wien
Österreich / Austria
Telefon / Phone: +43 1 706 7932
E-mail: info@nichicon-eu.com
Last viewed:
19 % VAT incl. | »