BY880-1400 - rectifier 1400V 8A 5,4x7,5mm DO201
DIOTEC
Product no.:
BY880-1400
MPN:
BY880-1400
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Products description
Data sheet
Products description
Print datasheet
Data sheet
Last viewed:
19 % VAT incl. | »