90MT160KB - 3-Ph-Bridge Rectifier 90A 1600V(RRM) INT-A
Vishay
Product no.:
90MT160KB
MPN:
90MT160KB
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Add to cart
Manufacturer Information
Manufacturer Information
Hersteller / Producer
Vishay Electronic GmbH
Dr.-Felix-Zandman-Platz 1
95100 Selb
Deutschland / Germany
Telefon / Phone
E-mail:
business-europe@vishay.com
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
TPS79333DBVR - LDO Regler 3.3V 0.2A SOT23-5
19 % VAT incl. | »