BY880-1200 - rectifier 1200V 8A 5,4x7,5mm DO201
DIOTEC
Product no.:
BY880-1200
MPN:
BY880-1200
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Products description
Data sheet
Products description
Print datasheet
Data sheet
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
KSK-1A87-1520 - Reed Contact SPST-NO 0,5A 10W AW15-20
19 % VAT incl. | »