Q8016LH4TP - Triac 800V 16A Igt= 35mA TO220
Littelfuse
Product no.:
Q8016LH4TP
MPN:
Q8016LH4TP
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Products description
Data sheet
Manufacturer Information
Products description
Print datasheet
Data sheet
Manufacturer Information
Hersteller / Producer
Littelfuse Europe GmbH
Airbus-Allee
28199 Bremen
Telefon / Phone:
E-mail:
info@littelfuse.de
Last viewed:
19 % VAT incl. | »