TS78L18CS - Voltage regulator +18V 100mA SO8
Product no.:
TS78L18CS
MPN:
TS78L18CS
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Scaled prices
from 1 pcs.
from 0 pcs.
Add to cart
Add to cart
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
SPP11N80C3 - Transistor Mosfet N-channel 800V 11A TO220AB
19 % VAT incl. | »