DI78L15DAB - Voltage regulator LDO 15V 0,1A SO8
DIOTEC
Product no.:
DI78L15DAB
MPN:
DI78L15DAB
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Products description
Data sheet
Products description
Print datasheet
Data sheet
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
KH212-8-4R7 - Wirewound Ceramic Power resistor 7W 10% 4,7R
19 % VAT incl. | »