FLRY-B0.75-VI - Automotive cable FLRY-B PVC 60V 0,75mm² violett 1m
BQ Cable
Product no.:
FLRY-B0.75-VI
MPN:
FLRY-B0.75-VI
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Add to cart
Manufacturer Information
Manufacturer Information
BQ-Cable
TME Germany GmbH
Dohnanyistraße 28-30
04103 Leipzig
Deutschland/Germany
Telefon/Phone
E-mail:
info@bqcable.com
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
MMB0207K001,8-1 - Melf Resistor 0207 1% 1,8K
19 % VAT incl. | »
Details
IRFP3206 - Transistor Mosfet N-channel 60V 120A 280W 0.003R TO247AC
19 % VAT incl. | »
2N4857 - Transistor Mosfet N-channel S-sym. 40V 6/50ns
19 % VAT incl. | »
SUD15N06-90L - Transistor Mosfet N-channel 60V 15A 37W TO252
19 % VAT incl. | »
MAX530BCNG - +5V, Low-Power, Parallel-Input, Voltage-Output DIP24
19 % VAT incl. | »