JRG-1200U/25 - El-cap radial 1200uF 25VDC 13x25mm P5
JB-Capacitors
Product no.:
JRG1E122M05001300250000B
MPN:
JRG1E122M05001300250000B
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Products description
Data sheet
Manufacturer Information
Products description
Print datasheet
Data sheet
Manufacturer Information
JB-Capacitors
EU Verantwortliche Person
EU Responsible Person
TME Germany GmbH
Dohnanyistraße 28-30
04103 Leipzig
Deutschland/Germany
Telefon/Phone
E-mail:
tme@tme-germany.de
Last viewed:
19 % VAT incl. | »