JRG-1800U/6.3 - El-cap radial 1800uF 6.3VDC 13x20mm P5
JB-Capacitors
Product no.:
JRG0J182M05001300210000B
MPN:
JRG0J182M05001300210000B
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Products description
Data sheet
Manufacturer Information
Products description
Print datasheet
Data sheet
Manufacturer Information
JB-Capacitors
EU Verantwortliche Person
EU Responsible Person
TME Germany GmbH
Dohnanyistraße 28-30
04103 Leipzig
Deutschland/Germany
Telefon/Phone
E-mail:
tme@tme-germany.de
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
TS78L18CS - Voltage regulator +18V 100mA SO8
19 % VAT incl. | »
Details
SM5407 - Rectifire 800V 3A Melf
19 % VAT incl. | »
LA4120 - 1W 2K AF-Leistungsverstärker DIP18
19 % VAT incl. | »