R533I382050P0M - Capacitor PP 820nF X2 310VAC 630VDC P15
KEMET
Product no.:
R533I382050P0M
MPN:
R533I382050P0M
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Products description
Data sheet
Products description
Print datasheet
Data sheet
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
CHS0047-6.3 - Electolytic capacitor 47uF/6.3V SMD 4.0x5.4mm
19 % VAT incl. | »