R533N356050P0K - Capacitor PP 560nF X2 310VAC 630VDC P15
KEMET
Product no.:
R533N356050P0K
MPN:
R533N356050P0K
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Products description
Data sheet
Products description
Print datasheet
Data sheet
Last viewed:
19 % VAT incl. | »