LLS1J682MELB - Electolytic capacitor SNAP-IN 6800uF 63V 30x40mm
NICHICON
Product no.:
LLS1J682MELB
MPN:
LLS1J682MELB
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Add to cart
Data sheet
Manufacturer Information
Data sheet
Manufacturer Information
Hersteller / Producer
NICHICON GmbH
Modecenterstrasse 17
1110 Wien
Österreich / Austria
Telefon / Phone: +43 1 706 7932
E-mail: info@nichicon-eu.com
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
TIP33C - Transistor NPN 140V 10A TO247
19 % VAT incl. | »
Details
BSO4420T - Transistor Mosfet N-channel 30V 13A SOIC8
19 % VAT incl. | »
ZRS-047 - Connector for radio FORD -> 2002 with leads
19 % VAT incl. | »
SMM0204K510-1 - MiniMelf Resistor 510K 1% 0204
19 % VAT incl. | »
IXTT30N50P - Transistor Mosfet N-channel 500V 30A TO268 D3
19 % VAT incl. | »