UMA1A470MDD - Capacitor 47uF 10V 6,3x6mm P2,5
Product no.:
UMA1A470MDD
MPN:
UMA1A470MDD
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Last viewed:
19 % VAT incl. | »