A759-15/100 - Polymer Capacitor 15uF 100V 52mR 8x12mm P3,5
KEMET
Product no.:
A759KS156M2AAAE052
MPN:
A759KS156M2AAAE052
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Products description
Data sheet
Products description
Print datasheet
Data sheet
Last viewed:
19 % VAT incl. | »