CRCW2512-000R068-1 - Resistor 0.068 Ohm 1W 1% ±100ppm 2512 SMD
Product no.:
CRCW2512-000R068-1
MPN:
CRCW2512-000R068-1
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Last viewed:
19 % VAT incl. | »